השכרת כלים לאירועים

  • למידע נוסף וייעוץ

  • הצטרפו אלינו לפייסבוק

היום בכל אירוע שאתם מפיקים או עורכים אצלכם בחצר או במקום ששכרתם תוכלו להזמין חברה שתעניק לכם הרבה שקט. בכל הפקה של אירוע יש מגוון של דברים שצריך להתייחס אליהם ואם אתם גם אמורים לעשות כלים בסוף האירוע זה כבר באמת יהיה כאב ראש.
חברת השכרת כלי אוכל לאירועים תדאג לעשות זאת עבורכם. לא רק שמדובר באספקה של מגוון של כלים, נקיים יפים ונעימים למגע להנאה של האורחים שלכם, אלא שבסוף כל האירוע כשהכלים מלוכלכים אין צורך בתורנות של מטבח או צוות שיחסל את הבלגן.

 

השכרת כלים לאירועים עם כל כלי המטבח הדרושים

 

חברה להשכרת ציוד לאירועים היא חברה שכל עיסוקה הוא בהשכרת ציוד כולל לאירועים, השכרת כלים לאירועים, של ריהוט לאירועים וכן גם בהובלה ובפינוי של כל אלה בתום האירוע. הערך המוסף של החברה הוא בכך שהיא מקפידה על עמידה בלוח זמנים ועומדת בכל הפרטים של ההזמנה שנקבעו מראש. היא שומרת באופן הדוק על האיכות של הציוד ועל שלמותו וגם בניסיון שלה כל השנים בארגון ותכנון של האירועים, ניסיון שאותו היא נהנית להעניק ללקוחותיה ולכל מתכנני האירועים.

 

מה כולל בהשכרה של כלים?

 

בהשכרה של כלים  ניתן למצוא מבחר גדול של כלים וכלי הגשה בכל מיני סגנונות; כלים מרכזיים שהם מיועדים למנות, מחממים ששומרים על חום, בתחום הטקסטיל – מפות, מפיות ורנרים לשולחנות ולמזנונים; וכמובן כלי אוכל אישיים – כוסות ומגוון של ספלים, צלחות שמתאימות בגדול לכל מנה ומנה, סכו"ם ממבחר של דגמים. בנוסף לכל חברה שמשכירה כלים, יש גם ציוד למטבח שכולל תנור תעשייתי, מייחמים, סוגי קדרות למרקים ופלטות לשבת לשומרי המסורת. עוד ציוד להשכרה שיש לאירועים הוא ממגוון הריהוט, כמו כיסאות, שולחנות, פינות ישיבה אלטרנטיביות, גם ציוד משלים כמו פטריות חימום, מאווררים, אוהלים ופתרונות הצללה, הכל ביחס לעונה, לסגנון האירוע, מיקום וגודל המקום.

 

השכרת כלים לאירועים זה תכנון בלי דאגות

 

תכנון אירוע בידיעה שאתם לוקחים חברת  השכרת ציוד לאירועים, מבטיחה לכם שקט וציוד איכותי, מאפשרת לכם פנאי והרבה ריכוז בשאר תכנון האירוע ולא התעסקות בפרטים הקטנים. מאוד חשוב שתזכרו להזמין את כל האנשים שברצונכם להזמין ולא תשכחו אף אחד, תתעסקו בתוכן של האירוע ופחות במפיות ובמפות. תשמחו את בעלי האירוע ובמקביל תסמכו שהחברה שבחרתם תדאג לכל היתר.

 

קרא עוד: ציוד לאירועים | השכרת ציוד