השכרת פופים לאירועים

  • למידע נוסף וייעוץ

  • הצטרפו אלינו לפייסבוק

בכל אירוע שנפיק נרצה לקשט אותו בכל מה שמכניס צבע וסגנון. היום ניתן לעשות זאת באמצעות פופים מופלאים שהם כמו נגיעות צבע בחלל. בחברה שלנו יש מאגר רחב ומיוחד של פופים שמיועדים להשכרה, כל הפופים מגיעים בטקסטורות ובגוונים שונים ומתאימים למגוון של אירועים. השכרת פופים לאירועים מבוקשת מאוד בשנים האחרונות, שכן מדובר בפריט פרקטי וגם דקורטיבי שמעניק הרבה אווירה לכל סוג של אירוע.

 

פופים יכולים להתאים לאירוע קלסי, מודרני וגם לאירוע בסגנון וינטאג', גם באירוע מעונב או זרוק אפשר יהיה להכניס את הנקודות הצבעוניות הללו או להתאים אותם לסגנון השחור לבן, בעוד שהם מספקים מצע נוח ומתכרבל. היום, כמו שאפשר להשכיר את השולחנות או הכיסאות או תאורה, גם פופים דקורטיביים ומסוגננים יתאימו כמו כפפה לכל אירוע שלכם.

 

מגוון של פופים להשכרה

 

מאחר והביקוש רק עולה להשכרת פופים לאירועים, יהיה ניתן לשכור פופים במבחר של גוונים וגדלים. פופים צבעוניים ופופים גדולים או קטנים, פופים בטקסטורות רכות או בדוגמאות מחוספסות ועוד. הגוונים של הפופים יכולים להשתלב עם כל סגנון ריהוט או מערכות ישיבה שיהיו באירוע ולהצליח לקשט את האירוע בנקודות צבעוניות ורכות על רחבת הדשא או הפרקט.

 

פופים להשכרה

 

כשאומרים השכרת פופים לאירועים, משמע בכיסאות רכות וגמישות שמשנות את הצורה שלהן לפי המנח של הגוף. מדובר ביריעות בד בגוונים שונים שהן מלאות בתכולה של גרגירי קלקר והם מכילים את הגוף כמו רחם. אלו מערכות ישיבה אלטרנטיביות אידאליות לכל חלל. לרוב, ישנו הרושם שמי בעיקר נוהג לעשות בו שימוש הוא קהל יחסית צעיר, אך תתפלאו שגם מבוגרים נהנים לשבת על פופים, עם זאת, אולי זה פחות יתאים לסבתות שלכם. בכל אירוע יש את פינת הזולה והרביצה ששייכת לצעירים, תוכלו לראות בה את כל הגילאים ופופים משתלבים שם נהדר, על מחצלות מקש ושולחנות נמוכים לצד הפופים ונר ריחני שמשלים את כל האווירה הרומנטית.

 

למה נמליץ לכם על השכרת פופים לאירועים?

 

פופים להשכרה נחשבים יחסית לפריטים זולים ומומלץ יהיה לשכור אותם מאשר לרכוש אותם. כמו שתרכשו מחברה מקצועית את מגוון הציוד או חלק ממנו לאירוע שלכם, כך תוכלו ליהנות ממגוון שלם של פופים שיתאימו בדיוק לסוג הריהוט שלכם ולחסוך כסף רב. העלויות של השכרה של פופים הן מזעריות ביחס לרכישה של פופים. היום רוכשים פוף בכמה מאות שקלים לעומת פופים להשכרה שיכולים לנוע בכמה עשרות שקלים בודדים ולחזור לחברה בתום האירוע.

 

קרא עוד: השכרת אוהלים לאירועים | במות לאירועים