השכרת ציוד

ציוד לאירועים קטנים ומסיבות

בין אם מדובר באירוע משפחתי, אירוע חברה, השקה או כל התכנסות אחרת, ציוד לאירועים בו תשתמשו, תהיה השלכה ישירה על האווירה, ההתרשמות, ההשראה והרמה של האירוע. כל אירוע מטבעו, דורש ציוד אחר לאירועים והתקשרות עם חברה שיכולה לספק תחת קורת גג אחת, את כל הדרוש ליצירת אירוע שלם, היא ערובה להצלחתו. איכות הציוד, ההתאמה שלו לנושא האירוע וההשתלבות שלו בחלל, תיצור בסיס טוב לאירוע שקם ונופל יש לומר, על הציוד שלו.

השכרת ציוד לאירועים קטנים

בין אם מדובר בהשכרת שולחנות לאירועים, או שמדובר בהשכרת כיסאות, השכרת אוהלים לאירועים או כל ציוד שהוא – דורש ידע ומקצועיות. תחום השכרת הציוד בארץ, לצערנו, הוא תחום פרוץ למדי… כל אחד מאיתנו יכול להשכיר ציוד, ולעשות זאת ללא דאגות ועיכובים. השאלה שחייבים לשאול לפני השכרת הציוד לאירוע- היא שאלת הניסיון! מה הניסיון של אותה חברה להשכרת ציוד? האם הציוד הוא בטיחותי ועובר בדיקות תקופתיות? האם יש לחברה דוגמאות להשכרת ציוד ללקוחות שונים – המלצות על השכרת ציוד זה או אחר? השכרת ציוד, כל ציוד, דורשת בדיקה מעמיקה של החברה המשכירה.

 

לא רק שולחנות וכיסאות

 

כל הנושא של השכרת ציוד, התגבש יש לומר בשנים האחרונות. המהפכה של יציאה מאולמות השמחה הסטנדרטיים אל מקומות ייחודיים לעריכת אירועים מסוימים, יצרה דרישה של ריהוט, כלי אוכל ועוד, וכך נוצר ערוץ חדש של אספקת ציוד לאירועים, ויש כל מיני חברות שעוסקות בזה. הדבר הכי חשוב בהתקשרות עם ספק כזה, היא עמידה בזמנים, נגישות לציוד איכותי ויישום כל רעיון עיצובי שיש לכם, עם האמצעים של החברה. היום לא מדובר רק בשולחנות וכיסאות אלא בשלל פריטים היוצרים אווירה, מעצבים את המקום וגורמים לאנשים להרגיש שהם אכן נמצאים באירוע מושקע ומיוחד.

 

מיסטר מור השכרות ציוד לכל אירוע

 

השכרת ציוד לאירועים היא פעולה הדורשת הבנה של דבר אחד חשוב: "לא כל הנוצץ זהב הוא"- חברה המציעה השכרת ציוד במחירים זולים מדי, חברה המתחמקת מהדגמת לקוחות לדוגמא, ואפילו חברה שלא מסכימה לדבר על ביטוחים שונים של הציוד – זוהי חברה שכדאי מאוד להיזהר לפני השכרת ציוד לאירועים כלשהו ממנה. אנו בחברת

Mor משכירים ציוד לאירועים מעל 10 שנים. כל הציוד עובר בדיקות תקופתיות ואנו יותר משמחים להדגים עבורכם לקוחות מרוצים וממליצים רבים!

 

אירועי קונספט

 

שמעתם על חתונה בנוסח שנות ה-20, בר מצווה של גיבורי על, חינה באוהל רחב ידיים. אם כך- היום אפשר להגשים הכול, אם יש לכם את החברה הנכונה שמסוגלת לספק לכם לא רק את הציוד הבסיסי, כי אם גם את התפאורה הנכונה כמו למשל:

 

  • תאורה
  • אוהלים
  • פינות ישיבה מראטן
  • פופים וספסלי גינה
  • זולות
  • כיסאות ושולחנות

 

כל אירוע ומה שנדרש לו. כל הנושא של העיצוב הפך היום למשמעותי מאוד. חלק גדול מההצלחה של האירוע, זה העיצוב שלו. האורחים מתרשמים מהמקום, יש אנרגיה טובה וזה מה שגורם להם להיות פעילים, להשתתף, לרקוד ולשמוח. מקום סטנדרטי שלא הושקע מאום בעיצובו, מזמין פסיביות מצד החוגגים וחוגגי השמחות יודעים זאת.

 

מיוחד אבל גם נוח

 

למה שתחזרו מהאירוע עם כאבי גב? כן, גם זה קורה. אתם יושבים ערב שלם על כיסא ממש לא נוח, אמנם החופה מרגשת מאוד אבל הגב, הוי הגב. אם כך איכות של ציוד לאירועים, לא קשורה רק ליופי אלא גם לנוחות. חברה של אספקת ציוד כזה המשקיעה בכיסאות ובפינות ישיבה נוחות, מבטיחה שהערב שלכם יעבור בשמחה ומצבו של הגב גם יאפשר לכם לפזז כמה שתרצו. יופי ונוחות יכולים לחיות בשלום אם באמת מדובר בפריטי אירוח ברמה גבוהה, ולכן לפני שאתם שוכרים כל ציוד, עשו את בדיקת הרהיטים, ממש כמו שאתם עושים למזרון חדר השינה שלכם. שבו על זה, הרגישו אם יש תמיכה בגב, התרשמו ממצב הציוד, דרשו ציוד נקי, תקין וגם יפה ואין ספק כי האירוע שלכם יהיה אחד השווים. גלישה באתרי השכרת ציוד לאירועים, תעניק לכם גם כמה רעיונות מיוחדים לאירועים מקוריים.

 

למידע נוסף על: ציוד מושכר לאירועים במרכז גוש דן | השכרת פופים לאירועים

Call Now Button