ציוד לאירועים

קטלוג מוצרים להשכרה – ציוד לאירועים

אצלנו ב Mr. Mor תוכלו למצוא מוצרים שונים של ציוד לאירועים מגוון פינות ישיבה, כלי אוכל, אוהלים והצללות, חבלול ומחסומים להתוות מסלולים, אמצעי חימום וקירור, כסאות, שולחנות, ריהוט אלטרנטיבי, במות, ועוד לכל אירוע בכל סדר גודל, בכל תקציב ולכל מקום בארץ אנו משכירים את כל סוגי הריהוט לאירועים ופינות ישיבה לאירועים בסגנונות שונים הכוללים: ספות מעוצבות לאירועים, פוטונים, פופים, מבחר עצום של כיסאות מושכרים לאירועים פרטיים, כמו גם, השכרת שולחנות לאירועים בגדלים שונים, מחצלות, במות לאירועים, פתרונות תאורה, שירותי ברים, השכרת אוהלים והצללות לאירועים וכל הציוד נלווה במחירים משתלמים.

בין אם אתם צריכים השכרת ציוד לאירועים פרטיים כמו השכרת ציוד למסיבות, השכרת ציוד חתונה, השכרת ציוד לבר מצווה, השכרת ציוד לשבת חתן, השכרת ציוד לברית מילה, או בין אם השכרת ציוד לאירועים עסקיים או השכרת ציוד לכנסים , ציוד להרצאות כל אירוע אחר אנו נספק לכם את כל הציוד הנדרש בהתאמה מושלמת לסוג האירוע ומיקומו, לכם נשאר רק להגיע.
מחזיקים ציוד איכותי רב ומתחדש באופן קבוע כדי להיות מעודכנים ולספק פתרונות יצירתיים בכל התחומים בהם אנו עוסקים.
הצבת שולחנות, כסאות, פינות ישיבה, אוהלים, הצללות, כלי אוכל, הקמת במות ופלטפורמות, וכן השכרת ציוד לכל אירוע, עיצוב במות לכנסים, טקסים ואירועי גן.

מוצרים

קטגוריות מוצרים

אז צרו קשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

Call Now Button