השכרת אוהלים לאירועים

הצללות לאירועים  | אמצעי הצללה לכל מטרה

השכרת אמצעי הצללה לאירועים שנערכים תחת כיפת השמיים, השכרת אוהלים לאירועים נעשתה פופולרית מאד בשנים האחרונות, וניתן לראות מפיקי אירועים רבים הנעזרים בציוד מגוון של אוהלים והצללות לאירועים כדי להפיק אירועים יוקרתיים ונוצצים או אירועים משפחתיים בינהם יש משמחים ויש גם מצערים.

אוהלים ואמצעי הצללה מתאימים הן אירועים גדולים כמו – כנסים וחתונות, והן אירועים קטנים כמו מסיבות פרטיות וימי הולדת ובצער רב גם אוהלי אבלים לאזכרה או שבעה.

בין יתר מגוון ציוד לאירועים ניתן למצוא כיום פריטים רבים המוצעים על ידי חברות המספקות ציוד ואף אוספות אותו בתום באירוע ביניהם השכרת אוהלים לאירועים ומסיבות או השכרת אוהלי אבלים ולכל מטרה.

השכרה של אמצעי הצללה ואוהלים לאירועים ומסיבות

אוהלים לאירועים הנם ציוד הכרחי לאירועי חוץ המתנהלים תחת כיפת השמים אותם נשיג במיסטר מור השכרת אוהלים לאירועים במרכז . את האוהלים לאירועים ניתן לראות באירועים המתקיימים תחת כיפת השמים בחוץ הים, בטבע, בפרקים, בירידים ובעוד מקומות שונים. מעבר לאוהלים לאירועים ניתן להשכיר ציוד נוסף כמו – פינות ישיבה, פופים, כלי אוכל להשכרה , גנרטורים, תאורה, הגברה, שירותי בר ועוד מגוון רב של ציוד למטרת אבזור האוהל וחווית אירוע יוצא דופן.

ישנו מגוון רחב של סוגי אוהלים החל מאוהלים קטנים לקיום אירועים קטנים ועד אוהלים גדולי ממדים לעריכת אירועים גדולים.
אוהלים אלו מסוגלים להכיל מאות אנשים ולכן מתאימים לקיום אירועים גדולים כמו כנסים, פסטיבלים, תערוכות, ירידים, חתונות ושמחות אחרות.

הצללות לאירועים

מיסטר מור – השכרת אוהלים לאירועים, הצללות לאירועים שיגנו על האורחים מפני פגעי מזג האוויר והשמש הקופחת – השכרת רשתות צל , ציליות ומגוון אמצעי הצללה השכרת סוגים שונים של אוהלים למסיבות הפקת אירועים נוחים לכנסים, השכרה לימי גיבוש, לאירועים משפחתיים או לאירועים חברתיים . האורחים שלכם יודו לכם על כך שאפשרתם להם להנות ממזג אוויר נוח ומהנה.

סוגים שונים של אוהלים לאירועים

אוהלים לאירועים מגיעים במגוון רב של דגמים וסוגים שונים של בדים חלקם בדים אשר מיועדים לאירועים בחורף המגנים על האורחים מפני רוחות וגשמים, וחלקם נועדו לשמש כהצללה מפני השמש הקופחת של חודשי יולי אוגוסט. האוהלים מאובזרים בחלונות וחלקם פתוחים לגמרי, כך שנותר לכם לבחור מיקום מרענן, לבחור את סוג וגודל האוהל וליהנות מחוויה ייחודית יוצאת דופן תחת כיפת השמים.

אוהל פתוח – אוהלים פתוחים לאירועים הם אמצעי הצללה מצוין מפני קרני השמש בימי הקיץ החמים.
ניתנים להתקנה בשטחים פתוחים.

אוהל אטום – אוהלים אטומים מיועדים לאירועים שנערכים תחת כיפת השמים ומגינים על האורחים מפגעי מזג האוויר. ניתנים למיזוג או חימום.

אוהל חצי פתוח – אוהלים חצי פתוחים לאירועים משלבים בין אוהל אטום לבין אוהל פתוח מומלץ להשתמש בהם בעונת המעבר.

רוצים לבצע השכרת אוהלים לאירועים? פנו אלינו ותיענו ברצון תוך התאמת הציוד הנכון לאירוע הספציפי שאתם מפיקים.

סוגי הצללות - סוגים של אמצעי הצללה לאירועים

הצללה באמצעות גזיבו, אוהל שאנטי, רשתות הצללה וסוגים נוספים מאפשרת לכם לקיים את האירוע בתנאים טובים תוך הגנה מחשיפת אנשים, לציוד או למזון לשמש העלולה לגרום נזק.

באמצעי הצללה לאירועים ניתן להשתמש בכל מקום – ביער, בשפת הים או הבריכה, בחצר הבית, במדבר או בכל מקום אחר.

תכננו את האירוע שלכם מבעוד מועד ואל תמתינו לרגע האחרון. העדר הצללה בתנאי מזג אוויר קיצוניים עלול להיות לא נעים ואף מזיק. אנו במיסטר מור מציעים לכם את הציוד הטוב ביותר שברשותנו על מנת לאפשר לכם ליהנות מאירוע מוצלח.

היתרונות באירוע חוץ

אין מתאים יותר מאשר השכרת אוהלים לאירועים לצורך עריכת אירוע חוץ הוא אירוע יוצא דופן המופק במקומות שאינם שגרתיים ומחליף את האולם המסורתי לטובת אירוע יוצא דופן בחוץ. ללא ספק אירוע תחת כיפת השמים מקנה חוויה מסוג אחר לאורחים אשר לרוב מגיעים לאירועים באולם מסורתי וטקס חופה רגיל, ארוחה, ריקודם, שתייה וכך הלאה. אירוע חוץ באוהלים להשכרה מקנה לכם חוויה אחרת ושונה אשר מאפשרת לכם לתחום את המקום על ידי אוהלים לאירועים וליצור אירוע אינטימי שונה.

 

קרא עוד: במות לאירועים | השכרת ציוד

Event Equipment Rentals

Event Equipment Rentals Mr-mor Event Equipment Rentals | About the Company Rental of event equipment allows private customers, companies or institutions to obtain the wide

Read More »
מאמר במעריב על השכרת ציוד לאירועים

מאמר במעריב

מאמר במעריב הזמינה ציוד לאירועים ולא יאומן מה שקרה הסלב המפורסמת רצתה לערוך לבעלה מסיבת הפתעה לרגל יום הולדתו אך לאור המצב והכרת הנפשות הפועלות,

Read More »
שולחן בר שחור עגול

השכרת כסאות ושולחנות בר

השכרת כסאות ושולחנות בר לאירועים מחפשים השכרת כסאות בר או שולחנות בר לעריכת אירוע? כידוע כדאי לבצע השכרת כיסאות ושולחנות בר או בנפרד רק השכרת

Read More »
מאמר בחדרי חרדים על השכרת ציוד לאירוע

מאמר בחדרי חרדים

מאמר בחדרי חרדים – מתאריך – השכרת ציוד לאירועים במרכז – לקריאת הכתבה לחץ כאן השכרת ציוד לאירועים במרכז לא לכל אירוע חייב להיות נושא

Read More »
כתבו עלינו

מאמר בישראל היום

מאמר בישראל היום מתאריך – לקריאת הכתבה – לחץ כאן לציין אירוע בצורה מכובדת עם השכרת ציוד לאירועים חברות רבות מציעות שלל אפשרויות של שירותי

Read More »

השכרת צלחות לאירועים

השכרת צלחות לאירועים מיסטר מור כאן תמצאו מבחר גדול ומגוון של כלי אוכל – צלחות להשכרה, סטים של צלחות לבחירה לפי צבע וצורה, השכרת קעריות

Read More »
השכרת שולחנות וכסאות

השכרת ציוד לאירועים בחולון

השכרת ציוד לאירועים בחולון השכרה של ציוד למסיבות ולאירועים עבור תושבי חולון והאזור היקרים שעורכים אירוע  – ממש על ידכם נמצא מיסטר מור השכרת ציוד

Read More »