השכרת אוהלים

מיסטר מור – השכרת אוהלים לאירועים – מתאימה לכל מי שמעוניין להקים אירוע יוקרתי ושונה במקום שאינו סטנדרטי כמו – אירוע על חוף הים או אירוע בשטח פתוח בטבע או בגינה.

מפיקי אירועים רבים, גילו בשנים האחרונות את הפוטנציאל בהשכרת אוהלים לאירועים או אמצעי הצללה במרכז ואת היתרונות הרבים של השכרת אוהלים לאירועים במרכז, הצבתם בשטחים פתוחים, על מנת להפיק אירועי חוץ נינוחים ביותר.

תחום הפקת האירועים בימים אלה, מתפתח בקצב מסחרר וישנם אפשרויות מגוונות וחדשות להפקת אירועי חוץ במקומות שאינם שגרתיים לפי רצונכם ותגלו לראות כי תוכלו בקלות להגשים כל פנטזיה ולהקים אירוע חוץ על ידי השכרת אוהלים.

היתרונות בהשכרת אוהלים לאירועים במרכז הארץ

היתרונות של השכרת אוהלים לאירועים הם רבים, כאשר היתרון הבולט ביותר הוא- שהם משחררים אתכם מכבלי אולמות או גני האירועים השונים.

את האוהל תוכלו להציב בכל מקום בארץ ללא חשש מפני מזג האוויר. אוהלים אלו כיום מיוצרים מחומרים חזקים ביותר, עמידים ויציבים מפני מזג האוויר. כאשר הנכם בוחרים בנו, תוכלו לתחום את המקום ולשמור על פרטיות האירוע אך בד בבד לשמור על מרחב ונוחות מקסימלית לאורחי האירוע.

האוהלים מגיעים במגוון גדלים שונים ועיצובים מיוחדים לבחירתכם. ניתן אף לשכור אוהלים לאירועים קטנים לאירועים גדולים עם מספר רב של מוזמנים. ולחגוג בהם חתונות, בר או בת מצווה, כנסים, אירועי חברה ועוד אירועים שונים.

סוגי אוהלים לאירועים

אוהל פתוח – אוהלים פתוחים יכולים להוות הצללה מצוינת מפני קרני השמש בימי הקיץ החמים.
ניתן להתקין ולמקם אותם בחיק הטבע, בפארקים, בחצרות, במוסדות פרטיים או ציבוריים, בקאנטרי ובכל מקום פתוח.

אוהל אטום – אוהלים אלו מיועדים לאירועים שנערכים תחת כיפת השמים ויש צורך שהם יהיו מקורים ומגינים על הנמצאים בהם מפגעי מזג האוויר כמו – רוחות וגשמים.
ניתן למזג או לאוורר את האוהל באוויר צלול ובחורף לחמם את האוהל על ידי פטריות חימום.

אוהל חצי פתוח – אוהלים אלו הם שילוב בין אוהל אטום לבין אוהל פתוח ומאפשרים לבעלי אירועים מצד אחד ליהנות מהבריזה ומהאוויר הצלול ומצד שני לקבל הצללה מפני קרני השמש ופרטיות. אוהלים אלו מומלצים בעונת המעבר ולאירועים הנערכים בטבע או על חוף הים ולאירועים שנערכים בפארקים.

כיצד נחשב את גודל האוהל הדרוש לאירוע?

חישוב גודל האוהל לאירוע

אם אנחנו רוצים לבצע הזמנת אוהלים להשכרה יש לקחת בחשבון את כמות האורחים שבאים לאירוע ואז נחשב לפי הצפיפות הנדרשת –  כמות האנשים במטר המרובע הרצוי, כדאי לזכור שאוהל מרווח מדי עלול לגרום לאירוע שלכם להיראות ריק, לדוגמה –
לעזרתכם עשינו רשימה של גדלי אוהלים נפוצים וכמות האנשים שהם מכילים:

  • אוהל להשכרה בגודל 3X6 מתאים ל30 איש סביב שולחנות ול40 איש בעמידה או ישיבה
  • אוהל להשכרה בגודל 4X6 מתאים ל40 איש סביב שולחנות ול50 איש בעמידה או ישיבה
  • אוהל להשכרה בגודל 4X8 מתאים ל50 איש סביב שולחנות ול70 איש בעמידה או ישיבה
  • אוהל להשכרה בגודל 4X10 מתאים ל60 איש סביב שולחנות ול80 איש בעמידה או ישיבה
  • אוהל להשכרה בגודל 5X10 מתאים ל70 איש סביב שולחנות ול90 איש בעמידה או ישיבה
  • אוהל להשכרה בגודל 5X12 מתאים ל100 איש סביב שולחנות ול130 איש בעמידה או ישיבה
  • אוהל להשכרה בגודל 8X12 מתאים ל150 איש סביב שולחנות ול200 איש בעמידה או ישיבה
  • במידה והאירוע שלכם עולה על 100 אנשים ניתן לבצע הגדלה של האוהלים ל-10X12. בצורה של השכרת 2 אוהלים והרחבה של שטח האירוע ואיכלוס גדול יותר של אנשים.

מה קורה עם מזג האוויר?

את האוהלים ניתן למזג בקלות רבה על ידי מזגנים אשר יוצבו מחוץ לאוהל ויזרימו לתוכו אוויר נקי באמצעות שרוולים מיוחדים המיועדים למיזוג אוהלים, כך שלא תרגישו בהם כלל וכלל. המיזוג יתפזר בכל חלל האוהל וישרה לאורחים מזג אוויר נעים ואווירה נעימה בחודשי הקיץ החמים. בחודשי החורף הקרים, ניתן להפעיל פטריות חימום בתוך האוהל, על מנת להפשיר את הקור שמגיע מבחוץ ולשמור על אוהל מחומם ונעים.

מוזמנים לקרוא בנוסף: השכרת ציוד לאירועים | הקמת במות לאירועים