אודותינו

אודות mr-mor שירותי השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים – Mr. Mor

חברת Mr. Mor שירותי השכרת ציוד לאירועים פועלת, בהצלחה, בתחום האירועים מזה 10 שנים באזור המרכז ומתמחה בהשכרת ציוד מגוון וייחודי לכל סוגי האירועים. בכל שנות פעילותינו הפקנו, עיצבנו וסיפקנו ציוד למאות אירועים ייחודיים במגוון סגנונות ועיצובים.

שירותי השכרת ציוד לאירועים
אודות mr-mor שירותי השכרת ציוד לאירועים

שוק האירועים עבר תמורות ושינויים מבניים בשנים האחרונות. שתי מגמות עיקריות מכתיבות את דרישות השוק, האחת, בעקבות העלייה המתמשכת ברמת החיים בישראל יחד עם העלייה באיכות וסגנון הבילוי, נוצר צורך הולך וגדל לאירועים שונים. לצד שוק האירועים השגרתיים משגשג עולם פנטזיה שלם של אירועי יוקרה ואירועים פרטיים, של אנשים מן השורה, שבהם אפילו השמים אינם הגבול. בולטות ומקוריות הם שם המשחקֱ.

מגמה שנייה מלמדת על ביקוש הולך וגובר לאירועים באזורים פתוחים וגני אירועים תחת כיפת השמיים ובמיקומים ייחודיים וזאת על חשבון האירועים הנערכים באולמות סגורים.

בשל הגידול המספרי של גני האירועים גדל גם הביקוש להשכרת ציוד כגון כיסאות בר, פופים, פינות ישיבה ועוד לאירועים שהפכו להיות מורכבים יותר והלקוחות הפכו יצירתיים ומתוחכמים יותר.

ניסיון, איכות ושירות – Mr. Mor

על אף גודלו של שוק וריבוי השחקנים בו. שוק האירועים הוא שוק בו יש מקום רק לספקי שירות מקצוענים ומהשורה הראשונה. בתחום האירועים אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני חיובי.
ספקי השירות בתחום חייבים להיות בעלי רקורד מוכח וכאלה המסוגלים לתת יחס אישי וצמוד ללקוחות בסדרי גודל שונים עסקיים או פרטיים.

Mr. Mor השכרת ציוד לאירועים עובדת עם היצרנים המובילים בתחום. אנו מתעדכנים בקביעות בנעשה בענף האירועים ומציגים מגוון רחב של מוצרים ואפשרויות המספקים קשת רחבה של פתרונות יצירתיים לאירועים שונים ורמות תקציב משתנות.
בנוסף, אנו מקיימים בקרת איכות על המוצרים תחזוקתם ויעילות הגעתם והקמתם במקום האירוע.

הפקת אירועים – Mr. Mor

תהליך הפקת אירוע הוא תהליך דינמי אשר נוטלים בו חלק ספקי שירות שונים, החייבים לפעול בשיתוף פעולה, אין מקום לטעויות של מתחילים. ניסיוננו, רב השנים, מאפשר לנו לספק פתרונות משתנים ויעלים עבור לקוחותינו גם כאשר נדרשת יצירתיות במתן הפתרון. אנחנו בעלי יכולות לוגיסטיות וארגון גבוהות לצד שיטות ניהול מהמתקדמות בענף, כל אלה הופכים את הלקוחות שלנו למרוצים בהגדרה.

אנו ב- Mr. Mor השכרת ציוד לאירועים חרטנו על דגלנו דיאלוג תמידי ומפרה עם לקוחותינו. אנו מספקים יחס אישי וצמוד לכל לקוח פרטי או עסקי, תחת קורת גג אחת אנו מספקים פתרונות הפקתיים ופתרונות נקודתיים בתחום השכרת ציוד לאירועים.

ניסיוננו הרב, בכל סוגי  האירועים, מאפשר לנו לספק ללקוחותינו ייעוץ בכל שלבי תכנון והפקת האירוע. בשיתוף פעולה מתמיד עם הלקוח, אנו בוחרים את האופי העיצובי של האירוע. בעזרת מגוון רחב של ציוד להשכרה, אשר ברשותנו, הרעיון קורם עור וגידים והופך להיות קונספט שלם של צבעים, צורות ויצירתיות תוך שימת דגש על גימור ושילוב בין אלמנטים שונים בציוד.

המוצרים שלנו – Mr. Mor

אנו ב- Mr. Mor מציעים ציוד מגוון לכל אירוע בכל סדר גודל, בכל תקציב ולכל מקום בארץ אנו משכירים פינות ישיבה בסגנונות שונים הכוללים: ספות מעוצבות, פוטונים, פופים, כיסאות מרופדים, כמו גם, שולחנות בגדלים שונים, שולחנות בר, מחצלות, במות, פתרונות תאורה, ברים מעוצבים, אוהלים וציוד נלווה. לכל אירוע פרטי או עסקי אנו נספק עבורכם את כל הציוד הנדרש, לכם נשאר רק להגיע…

מיסטר מור בפייסבוק

נשמח להיפגש אתכם לפגישת ייעוץ, תכנון, עיצוב והפקה לאירוע שכולו הצלחה!

אז צרו קשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

Call Now Button