חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אירוע פרטי הנו אירוע בו המזמין הוא פרטי ולא גוף עסקי. אנו, ב- Mr. Mor שירותי השכרת ציוד לאירועים, בעלי ניסיון רב בתחום וברשותנו מגוון רחב של ציוד להשכרה לאירועים, המאפשר התאמה לצרכים שונים

 

על פי רוב האירועים הפרטיים נחוגים סביב אירועים משפחתיים כמו:

 

 

אירועים פרטיים

השמיים הם הגבול באירוע פרטי

 

שוק האירועים הפרטיים עבר תמורות בשנים האחרונות וכיום אירועים פרטיים הם מושקעים במיוחד, עולם פנטזיה שלם של אירועי יוקרה ואירועים פרטיים, של אנשים מן השורה, שבהם אפילו השמים אינם הגבול לצד חגיגת אירועים באופן שגרתי.

 

חלק גדול מהאירועים (פרטיים ועסקיים) הנו אירועי קונספט, כלומר, האירוע נסוב סביב נושא מיוחד המכתיב את האווירה והעיצוב. על מנת לאפשר ללקוחותינו ביטוי יצירתי של אסטטיקה באירוע שלהם. לנו, ב- Mr. Mor שירותי השכרת ציוד לאירועים, יש מגוון רחב מאד של ציוד לאירועים פרטיים החל מהפריטים הקטנים ביותר וכלה בריהוט, כל אלה מאפשרים מגוון סגנונות המורכב מאביזרים שונים ויוצר לבסוף תמונה שלמה של צבעים, אוירה וסגנון.

 

בעזרתנו תוכלו לחגוג אירועי נושא (קונספט) שונים ומגוונים אירועים המותאמים לתקציבים שונים במיקומים שונים כמו: בתים פרטיים, בטבע, בחופי ים, באתרים היסטוריים ובגני אירועים. ובכל זאת בעזרת הציוד המגוון והאיכותי שלנו והיכולות ההפקתיות לוגיסטיות שלנו.

 

 

למידע נוסף על: חברות השכרת ציוד במרכז | ציוד להשכרה לאירוע פרטי

Call Now Button דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights