חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפקת אירוע לעובדים

– שנים רבות הנני עוסק בתחום השכרת ציוד לאירועים באזור המרכז. לקוחות שונים באים ומקבלים שירות לאחר שביררו אפשרויות ומחירים ותמיד בסופו של שבר אומרים לי שאצלנו ניתן להשיג את כל מה שהם מחפשים והכל מרוכז במקום אחד ובמחירים נוחים. יום אחד פונה אלי אדם שעובד בחברה שהחליטה להוציא את העובדים ליום כיף בחוף הים.

שולחנות וכסאות למסיבה לעובדים

היו להם סיבות רבות ומגוונת לערוך את האירוע, הן על מנת לסכם שנת פעילות חמישית של החברה, להציג הישגים ולהעניק פרסים לעובדים מצטיינים והן לגיבוש להתאווררות ולהנאה של העובדים שמגיעים עם בני משפחותיהם ומתגאים במקום עבודתם.

מארגני האירוע החליטו שבנוסף לטכס הרשמי, יביאו גם פעילויות והפעלות לילדים, למבוגרים גם דאגו להבאת בדרן סטנדאפיסט שהנעים לנו את זמנם, בזכות מערכת ההגברה וציוד השמע שמקבל חשמל מהגנרטור שסיפקנו , ברקע ניגנה מוזיקה נעימה והמקום היה ערוך כמו אולם חתונות למרות שמדובר באירוע בחוץ, ממש מתחת לכיפת השמיים. הטקס הונחה ונערך מעל גבי במה עם פודיום נואמים מכובד שסיפקנו.

אוהלים ורשתות צל למסיבה לעובדים

מזג האוויר בחוץ היה חם ולוהט והמארגנים חששו שמא הדבר יפגום בהנאה. לאחר שהאורחים הגיעו הם מצאו שהמקום התכסה ברשתות הצללה ואוהלים גדולים החום והשמש לא השפיעו עלינו כי המקום היה מוצל בזכות ההצללה, השולחנות והכסאות היו מעוצבים והכל נראה מתוקתק בזכות העובדה שנשכרה חברה המספקת שרותי השכרת ציוד לאירועים ברמה אחרת.

האירוע היה מוצלח בצורה לא רגילה, ארגזי השתייה הקרה, פירות העונה הטריים והגלידות שקוררו באמצעות מקררים וגנרטורים שסיפקנו התרוקנו במהירות.

מאז האירוע עברו כבר חודש ימים ובמשרדי החברה לא מפסיקים להלל ולשבח את רמת האירוע. ילדי העובדים שהשתתפו באירוע מספרים חוויות לחברים שלהם ובעיקר גאים בחברה שבה אבא עובד ואשתו שתחייה מחכה בשקיקה לאירוע הבא שיערך אם ירצה השם בשנה הבאה באותו סגנון

 ואם תצטרכו לערוך אירוע בחוץ ותזדקקו לשירותים של חברה המספקת השכרת ציוד לאירועים כנסו לאתר האינטרנט שלנו https://www.mr-mor.co.il פנו אלינו ותיענו ברצון וברמת שירות גבוהה. ניתן למצוא הצללות, השכרת כסאות לאירועים, השכרת שולחנות לאירועים, השכרת גנרטורים, השכרת אוהלים, השכרת רשתות צל, השכרת מקררים, השכרת אמצעי תאורה, כלי אוכל והכל במקום אחד שיחסוך לכם התרוצצויות מיותרות.

מה שקרה לאחר האירוע היה מדהים, לא הפסקנו לקבל פניות שכוללות תודות ותשבחות על הארגון הנפלא ואז יום אחד רנו מקבלים טלפון מאשתו של אחד העובדים שבמקרה עובדת במקום עבודה שהחליט גם כן לערוך יום כיף דומה לעובדיו וכמובן שנזכרה בנו. הפניה שלה סגרה לנו מעגל וחשנו הרגשת התעלות כשראינו שמעגל הלקוחות שלנו גדל ככל שאנשים מכירים את השירותים שאנו מספקים וכך למעשה אנו קבענו את מעמדנו הרם בשוק השכרת ציוד לאירועים באזור המרכז.

Call Now Button דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights