חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מהו ריהוט גן הנחשב לפריט בוטיק? מדוע חשוב להעדיף ולבכר פריטים מעין אלו על פני ריהוט תעשייתי רגיל? ומהי חשיבותו של הריפוד לאותם רהיטים? האם לכל סוג של רהיט המיועד להצבה בגן נדרש, בהכרח, ריפוד? השכרת ציוד לאירועים יכול לפתור לכם הרבה שאלות.

אם ניקח בחשבון שלא כל ריהוט חיצוני הוא באותה האיכות, הרי שבעוד שישנם רהיטים בייצור המוני שנועדו, עם כל הצער שבעניין, להיות מוחלפים בתדירות גבוהה, ואילו ריהוט גן מהווה פריט בוטיק הוא ריהוט עמיד ומעוצב, אשר פותח לפי אפיון אדריכלי של עיצוב גינות, וניכר כי מקוריות, ססגוניות ושפע עיצובי בוקעים ממנו – והוא נוצר במטרה לשרת את בעלי הבתים לאורך זמן רב.

כך, למשל, בתחום כסאות הגן. כסא גן, אשר ברבים מן המקרים עשוי מעץ, יכול להיות אביזר בעל ארבע רגליים, אך אדריכל שמתכנן את הפריט באופן מקורי יחשוב על אלמנטים משלימים כמו זוג גלגלים מעוצבים באחורי הכסא. דוגמה נוספת היא בתחום הריפוד: במקום לרקום ריפוד מצבע אחיד כצפוי במקומות רבים, ניתן לשכור מעצב חזותי אשר יעצב ריפודים בעלי אורנמנטים ססגוניים שיעשירו את מראה הגן שלכם וחשוב לא פחות – לא יראו בלויים לאחר שלושה חודשים של שימוש.

רכישת ריהוט גן – מהלכה למעשה

רכישת ריהוט גן איכותי צריכה להיעשות בהתאם לתנאי השטח שלכם, ובכפוף לסוג העיצוב המועדף עליכם. כך, למשל, אם אתם מעוניינים לרכוש ריהוט גן לבית מודרני, בעל עיצוב היי-טקי, פריטי אלומיניום יוכלו להשתלב במרחב: הם חסכוניים, אינם מחייבים ריפוד, בטנת הישיבה כבר עשויה טקסטיל או חומר אך אחר. אך גם במידה וגוף הישיבה עשוי אלומיניום, ניתן לאתר ריפוד המיועד לו – במחירים נגישים. כסאות אלומיניום ידועים כרהיטים עמידים שיכולים לספוג שהייה ממושכת בחוץ גם במזג אוויר רטוב במיוחד ללא קורוזיה או חמצון כלשהו. מנגד, כאשר אתם בוחרים את הריהוט לבתים בסגנונות עיצוב כפריים יותר – ריהוט גן מעץ יהיה אפקטיבי יותר, אך יש לצייד אותו בריפוד ססגוני ומעוצב. מיד נסביר כיצד לבחור אותו.ריהוט גן

בחירת ריפוד לריהוט לגן

בכל דגם של ריהוט גן, ניתן להזמין ריפוד בצורת כריות עבות או דקות לשם ישיבה נינוחה. בנוסף, ודאו כי מידות הריפוד זהות למידות גוף הישיבה אשר רכשתם, וכמובן – כל פריט ניתן במגוון עיצובים וצבעים בהתאמה אישית.

כל שיש לעשות הוא לשקלל את העיצוב, ביחד עם המידות והנוחות – ולבחור את הריפוד המתאים ביותר עבור הגן שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: השכרת פופים לאירועים | ציוד לאירועים

Call Now Button דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights