חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השכרת ריהוט לאירועים

כל מי שמעוניין לערוך אירוע פרטי מוצלח כמו אירוע חברה חייב לחפש שרותי השכרת ריהוט לאירועים או השכרת ריהוט למסיבות, כנסים או אפילו חתונה, יהיה חייב בתכנון מקדים ומוקפד.

ריהוט לאירועים

בתכנון יילקח בחשבון כל מבנה האירוע, המיקום שלו בשטח, המיקום של כל דוכני האוכל, הבמה של האירוע האוורור או החימום שיהיה לנוחיותכם של המוזמנים וכמובן אופן הישיבה והריהוט שיתאים לסגנון האירוע וכלל האורחים וכך נדע אילו פינות ישיבה לאירועים יתאימו לנו.

כמעט בכל אירוע היום מתוכנן להיות מלווה לו הרבה מוזיקה וריקודים, לכן אירועים כאלה מחייבים ריהוט שמתאים לסגנון ולהתרחשות הזו כמו כיסאות בר וכו’.

בהשכרה של ריהוט לאירועים ניתן למצוא מגוון של כיסאות מכול הסוגים כמו פלסטיק או עץ או כיסאות בר גבוהות ועוד. כל אירוע שהוא ברובו אירוע  בישיבה, יהיה חייב לקחת בחשבון כסאות ושולחנות נוחים ויצבים, עגולים או מלבנים, כאלה שיתאימו לחלל ולאופי האירוע.

ריהוט לאירועים
השכרת ריהוט לאירועים

ח עליהם את כלי ההגשה ושאר הפינוקים. 

חשוב לזכור שלכל אחד מפריטי הריהוט יש ריהוט שהוא נלווה. עבור כל שולחן ומזנון יש צורך במפות שהן תואמות, לפינות הישיבה נדרש ריפוד או כרית מתאימה, וגם כל נושא ההגשה והאוכל דורש ציוד מתאים, החל מסכו”ם, מהמפיות, ומהכוסות והצלחות, גם מכלי ההגשה, מהמחממים של המגשים, מיחמים למים חמים ועוד.

פינות ישיבה - השכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים 

בשנים האחרונות השכרת פינות ישיבה לאירועים זה מהלך שנעשה מבוקש מאוד כל פינות הישיבה. ריהוט אלטרנטיבי לאירועים כולל בתוכו ארגון של פינות ישיבה קטנות שבתוכן אפשר להתפרקד בנוחות בכל שלב במהלך האירוע, לפני ואחרי הארוחה, לפני ואחרי ריקוד ברחבת הריקודים. לכן כדאי יהיה לשכור ספות או ספסלים שהם רחבים עם כריות רכות ונוחות במיוחד.

פינות ישיבה שמתאימות לגובה שולחנות נוחים ולהניח עליהם את המזון בנוחות וביטחון.

סגנונות ריהוט לאירועים

לכל אירוע יש סגנון משלו וטון עיצובי שמתאים במיוחד לו. לא בכל אירוע אפשר יהיה להתאים את המערכות ישיבה והריהוט של אירוע קודם לו. האירועים שונים באופי שלהם, בקהל המוזמנים ובמטרה שלהם. פתרונות השכרת ריהוט לאירועים כוללים את כל האפשרויות הישיבה כמו כיסאות מחומרים שונים ועיצובים מגוונים, שולחנות בכל הגדלים, פינות ישיבה שהן אלטרנטיביות עם מגוון של בדים וגוונים, וגם כל ציוד עריכת השולחן הנדרש כמו סכום, נרות, מפות ומפיות.

השכרת ציוד לאירועים כוללת גם ציוד עבור בישול ולהגשה, וגם פתרונות משלימים שמיועדים להצללה, ובחורף תנורים ופטריות חימום. תוכלו להתרשם מכל הריהוט לאירועים גם באתר של החברה גם בקטלוג או באולם התצוגה. כך אפשר יהיה לבחור בנוחות את הריהוט שהכי יתאים לאירוע שלכם ולשלב לו את כל הציוד הנלווה שתראו לנכון.

פנו אלינו וניענה ברצון, נסייע לכם בהשגת הריהוט או פינות ישיבה שתזדקקו להם.

Call Now Button דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights