השוק העסקי היום הנו מגוון ורחב בכל כך הרבה מובנים, כל החברות מעוניינות לקבל את נתח השוק הגדול ביותר בתחומן ואף לפרוץ אל תחומים אחרים בשוק. אנחנו בטח מסתכלים על כל החברות מסביבנו ורואים רק את הדברים הגרנדיוזים שהם עושים. אחד הדברים שאנחנו רואים באופן הכי וודאי הוא את אירועי החברה שהן מפיקות, השכרת ציוד לאירועים עסקיים ללא כל שליטה על הוצאה נוספת, אירוע חברה שלם הניתן אך ורק לעובדי החברה ולפעמים למשפחותיהם.

 

איך זה פרקטי? במשך יום שלם המשרד לא עובד, מוציאים מאות אלפי שקלים באירועי החברה הללו על קייטרינג, אורחים, אם יש ילדים אז גם הפעלות לילדים, אלכוהול בחלק מהמקרים ואפילו, הופעת זמר תורן. למה בכלל צריך את כל אירועי החברה הגרנדיוזים האלה?

 

השכרת ציוד לאירועי השקה בחברות גדולות

 

ובכן, התשובה היא דיי פשוטה, אירועי החברה נועדו על מנת להגביר את האפקטיביות והיעילות של העובדים וזה נובע מאספקטים שונים:

 

  • היעילות של העובד פוחתת עם הזמן עקב מצבים של שחיקה. רוב העובדים מבצעים את אותה עבודה באופן שהוא סיזיפי, מעטות העבודות אשר מעלות אתגרים שונים מדי יום וגם אם כן, התמקצעות העובד יכולה להביא למצב שבו העומד משתעמם ומכיר את דרכי ההתנהלות בכל רגע וזמן נתון.
  • העבודה קיבלה נופח שכזה, כשאנחנו אומרים “עבודה” אנחנו מעלים תמונות לראשנו שבהן צעקו עלינו, תמונות של לחץ ואפילו הרגשה כוללת של חוסר כיף – באעסה.
  • העובד עצמו, בהמשך אל השחיקה המסיבית יכול להגיע למצבים שבהם הוא לא מצליח למצוא את מקומו יותר בחברה ועל כך הוא יכול להפוך לעובד לא יואלי או אפילו לעזוב לחברה אחרת.

 

אירועי החברה המסיביים והגרנדיוזיים שאנחנו רואים באים לשרת בדיוק מנגד אל הנקודות אשר העלנו פה למעלה. עצם העובדה שהחברה עוצרת פעילות למשך יום אחד, עוצרת את השחיקה של העובד למשך תקופה הרבה יותר ארוכה, גם לפני וגם אחרי אירוע החברה. כל חברה אשר מתכננת אירועי חברה דואגת לשתף את העובדים שלהם בנושא ואף לערוך סקרים בנושא איזה אמן להביא או מה תרצו שיהיה באירוע החברה שלכם.

השכרת ציוד לאירועי חברה

 

באמצעות העובדה הזו העובד שוכח מהעובדה שהוא בעבודה לרגע, הוא מתמקד באירוע החברה ושוכח מכל השחיקה הרגילה של העבודה.
במהלך מסיבת החברה העובד יוצר קשרים בין – אישיים עם עובדים אחרים, כאלה שהוא לא הכיר או אפילו אלו שהוא הכיר. נוצרת למענו חוויה שמחה ומאושרת שאליה קשורים עוד אנשים במקום העבודה שלו.

כפי שהוסבר פה, מסיבות החברה הגרנדיוזיות דואגות לשנות את השגרה למשך יום אחד. מחקרים שנעשנו בנידון הוכיחו באופן משמעי כי ישנו קשר מתאמי חיובי בין לויאליות העובד שלו, השמחה שלו ממקום העבודה והיעילות שלו לפני ואחרי מסיבות החברה. העובדים יותר שמחים, לויאליים ולרגע אחד ממלאים מאגרים שמונעים המשך שחיקה.

 

מידע נוסף על: חברת השכרת ציוד לאירועים | השכרת כלים לאירועים